Kariera w SONICTECH

Jesteśmy przekonani, że w warunkach dzisiejszej gospodarki przedsiębiorstwo jest w stanie przetrwać tylko wtedy, gdy postawi na inwestycje w rozwój intelektualny, wiedzę, doświadczenie i najwyższy poziom kompetencji swoich pracowników. Fundamentem SONICTECH Ultrasonics są wysokiej klasy urządzenia, będące wynikiem współpracy zmotywowanego i w pełni zaangażowanego zespołu inżynierów.

Zanim złożysz swoje dokumenty, zapoznaj się z klauzulą informacyjną..

Warto wiedzieć więcej

Pytania i odpowiedzi

Co to są ultradźwięki?

Ultradźwięki są falami dźwiękowymi o częstotliwości między 16 kHz i 1 GHz. Człowiek ich nie słyszy, ale są namacalne podczas dotykania narzędzia spawalniczego i mają szerokie zastosowanie w warunkach przemysłowych. Wibracje ultradźwięków występują pod postacią fal podłużnych zmieniających się w ciepło i są w stanie zmienić kształt tworzyw sztucznych oraz spowodować tarcie między cząsteczkami. Te procesy umożliwiają precyzyjne cięcie, lutowanie, oczyszczanie i łączenie elementów o różnych kształtach i fakturach. Warto zaznaczyć, że częstotliwości ultradźwiękowe między 20 a 35 kHz nie są szkodliwe dla ludzi oraz zwierząt.


Więcej…

Jak przebiega zgrzewanie ultradźwiękami?

Łączenie ultradźwiękowe materiałów termoplastycznych jest technologią zgrzewania wykorzystującą mechaniczne wibracje do generowania ciepła z powodu tarcia molekularnego. Niezastąpionym elementem jest sonotroda będąca narzędziem do spawania, przenoszącym wibracje na komponent. Te wibracje powodują poruszanie się molekuł w plastiku, który staje się miękki i zaczyna topnieć. Dzięki temu komponenty są spajane lub dopasowane do kształtu połączenia. Po krótkim czasie utrzymywania pod ciśnieniem są one trwale połączone molekularnie.

Czy potrzebuję technologii ultradźwiękowej w swoim procesie produkcyjnym?

Tak, jeśli zależy Ci na szybkich procesach oraz powtarzalnych efektach spawania. Jednak nie jest to technologia dla każdej firmy. Najlepszą jakość pod względem wytrzymałości, szczelności i estetyki otrzymuje się wtedy, gdy materiały części i konstrukcji są odpowiednie dla procesu ultradźwiękowego. Technologia ultradźwiękowa polecana jest przy produkcji wielkoseryjnej, szczególnie w przemyśle motoryzacyjnym, elektrycznym, medycznym, opakowaniowym i higienicznym. Zapewnia ekonomiczne, estetyczne, czyste, wygodne, i co najważniejsze trwałe łączenie komponentów.

Zgrzewanie laserowe do tworzyw sztucznych?

Precyzyjne, kompaktowe, czyste i zarazem ekologiczne łączenie tworzyw sztucznych.
Jest to technologia umożliwiająca łączenie w miejscu styku dwóch płaszczyzn, wiązką promieni laserowych. Energia potrzebna do uplastycznienia tworzywa sztucznego jest wprowadzana tylko lokalnie w spoinie, bez ogrzewania i oddziaływująca na pobliskie obszary. Ponieważ elementy łączone nie przemieszczają się względem siebie, nie powstają jakiekolwiek efekty uboczne w postaci cząstek bądź dymu. Wrażliwe elementy, takie jak elektronika, nie są narażone na drgania mechaniczne mogące je uszkodzić.


Więcej…

Czy SONICTECH Ultrasonics gwarantuje klientowi wsparcie?

Oczywiście, naszym klientom zapewniamy specjalistyczną pomoc zarówno w doborze odpowiedniego urządzenia, jak i doradztwo w zakresie napraw, konserwacji, kalibracji sprzętu i aktualizacji oprogramowania. Oferujemy również serwis pogwarancyjny.

Potrzebujesz pomocy?

Już wiesz, że możesz na nas liczyć

Polska centralna i północna

+48 601 900 248

Polska południowa

+48 601 995 360

Podział handlowy

potrzebujesz szerszych informacji, pomocy przy inwestycji nowej linii produkcyjnej?

Nie boimy się pytań.
Porozmawiajmy.

Satysfakcja naszego Klienta ma
ogromne znaczenie.

SONICTECH ULTRASONICS
©2024 SONICTECH, all right reserved
made by: aidia multimedia

Biuro Warszawa

ul. Mokra 3c
05-092 Kiełpin k/W-wy
tel.: +48 22 213 91 61
kom.: +48 601 213 409
fax: +48 22 201 34 16

Biuro Wrocław

ul. Parafialna 21
52-233 Wrocław
tel.: +48 71 735 18 58
kom.: +48 601 995 360

UWAGA! Strona internetowa SONICTECH Ultrasonics wykorzystuje pliki cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie. Klauzula informacyjna - szczegóły

Akceptuję