Klauzula informacyjna

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu kontaktowym / chacie elektronicznym przez spółkę SONICTECH Ultrasonics spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. z siedzibą we Wrockach (dalej jako „ADO”), do celów związanych z:
  • procedurą obsługi klienta,
  • kontaktu z klientem drogą elektroniczną i telefoniczną.
Wiem, że podanie moich danych jest dobrowolne, jednak podanie danych jest niezbędne w celach opisanych w niniejszej klauzuli.

Wyrażam ponadto zgodę na używanie przez ADO przez moich danych przez telekomunikacyjne urządzenia końcowe dla celów kontaktu i marketingu bezpośredniego w rozumieniu art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku – Prawo telekomunikacyjne.

Wyrażam zgodę na przekazywanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej przez ADO zgodnie z postanowieniami ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.


Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do momentu odwołania zgody lub w okresie, w jakim jest to niezbędne do realizacji celu w jakim zgoda została wyrażona. Po upływie wskazanego okresu dane osobowe zostaną trwale usunięte.

Pani/Pana dane osobowe mogą być przekazywane podmiotom przetwarzającym dane osobowe na zlecenie administratorów: dostawcom usług IT, przy czym takie podmioty przetwarzają dane na podstawie umowy z administratorem i wyłącznie zgodnie z poleceniami administratora. Dane osobowe mogą otrzymać ponadto upoważnieni pracownicy i współpracownicy administratorów.

Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do swoich danych osobowych oraz prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Przysługuje Pani/Panu prawo do przenoszenia danych osobowych, tj. do otrzymania od administratora Pani/Pana danych osobowych, w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego. Może Pani/Pan przesłać te dane innemu administratorowi.

W zakresie, w jakim podstawą przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest przesłanka prawnie uzasadnionego interesu administratora, przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych. Formularz Sprzeciwu na Przetwarzania Danych Osobowych.

W celu skorzystania z powyższych praw należy skontaktować się z administratorami za pośrednictwem adresu e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych w Polsce.

Potrzebujesz pomocy?

Już wiesz, że możesz na nas liczyć

Polska centralna i północna

+48 601 900 248

Polska południowa

+48 601 995 360

Podział handlowy

potrzebujesz szerszych informacji, pomocy przy inwestycji nowej linii produkcyjnej?

Nie boimy się pytań.
Porozmawiajmy.

Satysfakcja naszego Klienta ma
ogromne znaczenie.

SONICTECH ULTRASONICS
©2021 SONICTECH, all right reserved
made by: aidia multimedia

Biuro Warszawa

ul. Mokra 3c
05-092 Kiełpin k/W-wy
tel.: +48 22 213 91 61
kom.: +48 601 213 409
fax: +48 22 201 34 16

Biuro Wrocław

ul. Parafialna 21
52-233 Wrocław
tel.: +48 71 735 18 58
kom.: +48 601 995 360

UWAGA! Strona internetowa SONICTECH Ultrasonics wykorzystuje pliki cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie. Klauzula informacyjna - szczegóły

Akceptuję